بازار دارایی فکری فرابورس ایران

5
5
4
روز
1
6
ساعت
5
4
دقیقه
1
3
ثانیه

sponsering

tarhha

park

fan bazar

boomerang

 iitm-logo

فستیوال تخصصی نوآوریهای حوزه صنعت رنگ و پوشش

فن بازار ملی ایران با همکاری موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش و شرکت سنجش فناوری خاورمیانه و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نظر دارد فستیوال تخصصی نوآوریهای حوزه صنعت رنگ و پوشش را در مهرماه 1396 برگزار نماید.


این فستيوال تخصصي به منظور تجاري‌سازي نوآوري‌هاي حوزه رنگ ، رزین و پوشش های صنعتی در ۶ محور، و از طريق معامله / جذب سرمايه‌گذار در بازار دارايي فكري و با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان این حوزه برگزار می‏شود.
محورها
• پوشش های سطح : (انواع پوشش های آلی- پوشش های معدنی- آماده سازی سطح- خوردگی - رزینها پیونده ها و افزودنی ها- جوهرهای چاپ)
• مواد رنگزا : (مواد رنگزای موظف و رنگدانه های آلی- مواد رنگزای زیستی ، طبیعی ، مصنوعی ، غذایی، دارویی و آرایشی- پلیمرهای خودرنگ- رنگدانه ها و مواد رنگزای نساجی- رنگدانه ها و مواد معدنی پیشرفته- نانو مواد)
• فیزیک رنگ : (رنگ و جلوه ظاهری – فتونیک ، رنگ همانندی ، رنگ سنجی)
• رنگ و محیط زیست : (جنبه های زیست محیطی صنایع رنگ و پوشش)
• رنگ و انرژی های نو : (کاربرد رنگ در سلول های خورشیدی و سایر انرژی های تجدید پذیر)
• هنر رنگ : طراحی و هنر رنگ

• اختراعات حائز شرايط، پس از طي فرآيند ارزيابي و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفي شده و زمينه تعامل بين طرفين با برگزاري جلسات رودررو (B2B) فراهم مي¬شود.
• در صورت حصول توافق و انجام معامله از طريق بازار دارايي فكري، حمايت‌هاي مادي و معنوي معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري براي تكميل مستندات اختراعات و نيز خريد اختراعات توسط صنعتگران و سرمایه‏گذاران در قالب ارائه تسهيلات وجود خواهد داشت.
• مخترعاني كه تمايل به حضور در اين فستيوال را دارند، مقتضي است فرم‌ ثبت‌نام و ديگر پيوست‌ها را از لينك www.techfestival.ir دريافت و پس از تكميل به همراه تصوير گواهي ثبت اختراع حداكثر تا31/۰۵/۱۳۹۶ به آدرس پست الكترونيك colorfest@sanjeshco.com ارسال نمايند.
متقاضيان مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به سايت فستيوال به نشاني www.techfestival.ir یا www.sanjeshco.com مراجعه نموده و يا با دبیرخانه فستیوال به شماره‌ 76250030-32 -۰21 تماس حاصل نمايند.

فرم ثبت‌نام

poster rang2

poster arayeshi 3 icon

poster rang2 icon

festival varzeshi icon3

polymer2 ico

sinapress

bazar sanaye ghazaei

bazardarayee park  
   

دریافت اخبار فستیوال از طریق پیامک و ایمیل

 1. شماره تلفن همراه(*)
  لطفاً شماره تلفن همراه را وارد نمائید.
 2. نشانی پست الکترونیکی(*)
  ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد.
 3. نام و نام خانوادگی(*)
  لطفاً نام را وارد نمائید.
 4. کد امنیتی:(*)
  کد امنیتی:
  کد وارد شده معتبر نمیباشد. لطفاً مجدداً تلاش نمائید.

telegram membership

      park  bazardarayee  Sazman Sabt bonyad nokhbegan Sandogh Tose fanavari Novin anjoman pelastic  APCHEN Farsi polymer petro rangOpooshesh lastic logo