بازار دارایی فکری فرابورس ایران

3
4
0
روز
0
0
ساعت
4
3
دقیقه
0
0
ثانیه

sponsering

tarhha

park

fan bazar

boomerang

 iitm-logo

فستیوال تخصصی نوآوریهای حوزه صنعت رنگ و پوشش

فن بازار ملی ایران با همکاری موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش و شرکت سنجش فناوری خاورمیانه و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نظر دارد فستیوال تخصصی نوآوریهای حوزه صنعت رنگ و پوشش را در مهرماه 1396 برگزار نماید.


این فستيوال تخصصي به منظور تجاري‌سازي نوآوري‌هاي حوزه رنگ ، رزین و پوشش های صنعتی در ۶ محور، و از طريق معامله / جذب سرمايه‌گذار در بازار دارايي فكري و با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان این حوزه برگزار می‏شود.
محورها
• پوشش های سطح : (انواع پوشش های آلی- پوشش های معدنی- آماده سازی سطح- خوردگی - رزینها پیونده ها و افزودنی ها- جوهرهای چاپ)
• مواد رنگزا : (مواد رنگزای موظف و رنگدانه های آلی- مواد رنگزای زیستی ، طبیعی ، مصنوعی ، غذایی، دارویی و آرایشی- پلیمرهای خودرنگ- رنگدانه ها و مواد رنگزای نساجی- رنگدانه ها و مواد معدنی پیشرفته- نانو مواد)
• فیزیک رنگ : (رنگ و جلوه ظاهری – فتونیک ، رنگ همانندی ، رنگ سنجی)
• رنگ و محیط زیست : (جنبه های زیست محیطی صنایع رنگ و پوشش)
• رنگ و انرژی های نو : (کاربرد رنگ در سلول های خورشیدی و سایر انرژی های تجدید پذیر)
• هنر رنگ : طراحی و هنر رنگ

• اختراعات حائز شرايط، پس از طي فرآيند ارزيابي و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفي شده و زمينه تعامل بين طرفين با برگزاري جلسات رودررو (B2B) فراهم مي¬شود.
• در صورت حصول توافق و انجام معامله از طريق بازار دارايي فكري، حمايت‌هاي مادي و معنوي معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري براي تكميل مستندات اختراعات و نيز خريد اختراعات توسط صنعتگران و سرمایه‏گذاران در قالب ارائه تسهيلات وجود خواهد داشت.
• مخترعاني كه تمايل به حضور در اين فستيوال را دارند، مقتضي است فرم‌ ثبت‌نام و ديگر پيوست‌ها را از لينك www.techfestival.ir دريافت و پس از تكميل به همراه تصوير گواهي ثبت اختراع حداكثر تا31/۰۵/۱۳۹۶ به آدرس پست الكترونيك colorfest@sanjeshco.com ارسال نمايند.
متقاضيان مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به سايت فستيوال به نشاني www.techfestival.ir یا www.sanjeshco.com مراجعه نموده و يا با دبیرخانه فستیوال به شماره‌ 76250030-32 -۰21 تماس حاصل نمايند.

فرم ثبت‌نام

poster rang2

arayeshi icon1

poster rang2 icon

festival varzeshi icon3

polymer2 ico

sinapress

bazar sanaye ghazaei

bazardarayee park  
   

دریافت اخبار فستیوال از طریق پیامک و ایمیل

 1. شماره تلفن همراه(*)
  لطفاً شماره تلفن همراه را وارد نمائید.
 2. نشانی پست الکترونیکی(*)
  ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد.
 3. نام و نام خانوادگی(*)
  لطفاً نام را وارد نمائید.
 4. کد امنیتی:(*)
  کد امنیتی:
  کد وارد شده معتبر نمیباشد. لطفاً مجدداً تلاش نمائید.

telegram membership

      park  bazardarayee  Sazman Sabt bonyad nokhbegan Sandogh Tose fanavari Novin anjoman pelastic  APCHEN Farsi polymer petro rangOpooshesh lastic logo
طراحی سایتطراحی وب سایتسئوسئو سایتبهینه سازی سایتوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریبهترین وکیلوکالتوکیل دادگستری