بازار دارایی فکری فرابورس ایران

3
4
0
روز
0
0
ساعت
4
5
دقیقه
0
9
ثانیه

sponsering

tarhha

park

fan bazar

boomerang

 iitm-logo

فستيوال بازار دارايي فكري را در حوزه اختراعات و نوآوري هاي صنايع شيميايي و پليمر

قابل‌توجه مخترعين ، سرمايه گذاران و صنعتگران

فن بازار منطقه اي استان کرمانشاه ( شرکت شهرکهاي صنعتي استان کرمانشاه ) با همكاري مركز فن بازار ملي ايران ، پارک علم و فناوري استان کرمانشاه ، شركت فرابورس ايران و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در نظر دارد فستيوال بازار دارايي فكري را در حوزه اختراعات و نوآوري هاي صنايع شيميايي و پليمر در تيرماه سال جاري برگزار نمايد. اين فستيوال تخصصي به منظور تجاري سازي نوآوري هاي حوزه صنايع شيميايي و پليمر از طريق معامله / جذب سرمايه گذار در بازار دارايي فكري و با حضور سرمايه گذاران و توليدكنندگان صنايع شيميايي و پليمر برگزار مي شود . شايان ذکر است پس از برگزاري هفت فستيوال موفق توسط مركز فن بازار ملي ايران که با استقبال گسترده صنعتگران و توليدكنندگان در پایتخت برگزار گردیده ، اين فستيوال در خارج از پایتخت و در استان کرمانشاه برگزار مي گردد.
 اختراعات حائز شرايط ، پس از طي فرايند ارزيابي و انتخاب در روز برگزاري فستيوال به مخاطبان معرفي شده و زمينه تعامل بين طرفين با برگزاري جلسات رو در رو فراهم مي شود.
 در صورت حصول توافق و انجام معامله از طريق بازار دارايي فكري ، حمايتهاي مادي و معنوي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در قالب ارائه تسهيلات وجود خواهد داشت:
• تسهيلات تكميل مستندات نوآوري ها براي ارائه به سرمايه گذاران ( ارزيابي فني اختراعات و تهيه BP ) .
• تسهيلات خريد/ سرمايه گذاري در نوآوري ها براي سرمايه گذاران و صنعتگران : تسهيلات قرض الحسنه به قراردادهای منعقد شده ( اعم از خريد قطعي اختراع ، ليسانس و يا سرمايه گذاري مشترك ) تا سقف 5 ميليارد ريال به صورت تسهيلات قرض الحسنه.

مخترعان و نوآوران حقيقي و حقوقي كه تمايل به حضور در اين فستيوال را دارند، مقتضي است فرم ثبت نام پيوست را تكميل و به همراه تصوير گواهي ثبت اختراع حداكثر تا پانزدهم مهرماه (15 مهر ماه) سال 96 به آدرس پست الكترونيك kermanshah@techmart.ir ارسال نمايند.

متقاضيان مي توانند براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص با کارگزار فن بازار متطقه اي استان کرمانشاه 37243866-37243422-37264665-3726700-083 تماس حاصل نمايند.

فرم ثبت نام

 

poster polymer2

arayeshi icon1

poster rang2 icon

festival varzeshi icon3

polymer2 ico

sinapress

bazar sanaye ghazaei

bazardarayee park  
   

دریافت اخبار فستیوال از طریق پیامک و ایمیل

 1. شماره تلفن همراه(*)
  لطفاً شماره تلفن همراه را وارد نمائید.
 2. نشانی پست الکترونیکی(*)
  ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد.
 3. نام و نام خانوادگی(*)
  لطفاً نام را وارد نمائید.
 4. کد امنیتی:(*)
  کد امنیتی:
  کد وارد شده معتبر نمیباشد. لطفاً مجدداً تلاش نمائید.

telegram membership

      park  bazardarayee  Sazman Sabt bonyad nokhbegan Sandogh Tose fanavari Novin anjoman pelastic  APCHEN Farsi polymer petro rangOpooshesh lastic logo
طراحی سایتطراحی وب سایتسئوسئو سایتبهینه سازی سایتوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریبهترین وکیلوکالتوکیل دادگستری