بازار دارایی فکری فرابورس ایران

5
9
0
روز
0
0
ساعت
3
6
دقیقه
0
3
ثانیه

sponsering

tarhha

park

fan bazar

boomerang

 iitm-logo

دومین فستيوال تخصصي نوآوري‌هاي صنعت تجهيزات پزشكي برگزار می شود

 دومین فستيوال تخصصي نوآوري‌هاي صنعت تجهيزات پزشكي برگزار می شود

بيش از 170 اختراع برای ارائه در دومين فستيوال تخصصي نوآوري هاي صنعت تجهيزات پزشكي رقابت میکنند

دومین فستيوال تخصصي نوآوري‌هاي صنعت تجهيزات پزشكي روز چهارشنبه 3 خردادماه 96 در محل نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران همزمان با نمايشگاه بين‌المللي نوآوري و فناوري اينوتكس برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس بيش از 170 طرح حائز شرايط اوليه برای این فستیوال پزیرش شده اند. همچنین اكبر قنبرپور رييس مركز فن بازار ملي ايران در این خصوص گفت : در اسفند ماه سال95 با انتشار فراخوان برگزاري هفتمين فستيوال بازار دارايي فكري و دومين فستيوال تخصصي نوآوري‌هاي صنعت تجهيزات پزشكي بيش از 70 طرح به دبيرخانه ارسال شد، در کنار این 70طرح 100 طرح ديگر در اين صنعت كه حاصل فراخوان‌هاي قبلي و اختراعات ليست عرضه بازار دارايي فكري بوده اند قرار داده شده که در حال حاضر 170طرح برای اين رويداد در دسترس است.
قنبرپور با اشاره به اين نكته كه رويدادهاي فستيوال معارفه نوآوري با هدف جذب سرمايه به نوآوري‌ها درحوزه‌هاي تخصصي مختلف برگزار مي‌شود افزود: اولين دوره فستيوال تخصصي صنعت تجهيزات پزشكي، شهريورماه 95 برگزار شد و نمايندگان بيش از 80 شركت توليدي و 10 شركت سرمايه‌گذاري به عنوان مخاطبان رويداد در این فستيوال شركت داشتند.
وی از دستاوردهای فستیوال اول تجهیزات پزشکی چنین گفت: نهايي شدن 3 قرارداد انتقال فناوری و سرمایه گذاری به ارزش 35 میلیارد ریال و در جريان بودن انعقاد چندين قرارداد سرمايه‌گذاري از دستاوردهاي فستيوال قبل بوده است.
رئیس مرکز فن بازار ملی ایران در آخر با اشاره به گستردگی این صنعت گفت: با توجه به دستاوردهاي فستيوال قبل و نيز با توجه به ظرفيت‌هاي موجود در اين صنعت، تصميم بر آن شد بار ديگر در اين حوزه تخصصي رويداد فستيوال برگزار شود.
سرمایه گذاران و صنعتگران حوزه تجهیزات پزشکی که تمایل به حضور در این رویداد را دارند میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، به وبسایت این رویداد به آدرس www.techfestival.ir مراجعه نمایند.

poster arayeshi 3 icon

poster rang2 icon

festival varzeshi icon3

polymer2 ico

sinapress

bazar sanaye ghazaei

bazardarayee park  
   

دریافت اخبار فستیوال از طریق پیامک و ایمیل

 1. شماره تلفن همراه(*)
  لطفاً شماره تلفن همراه را وارد نمائید.
 2. نشانی پست الکترونیکی(*)
  ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد.
 3. نام و نام خانوادگی(*)
  لطفاً نام را وارد نمائید.
 4. کد امنیتی:(*)
  کد امنیتی:
  کد وارد شده معتبر نمیباشد. لطفاً مجدداً تلاش نمائید.

telegram membership

      park  bazardarayee  Sazman Sabt bonyad nokhbegan Sandogh Tose fanavari Novin anjoman pelastic  APCHEN Farsi polymer petro rangOpooshesh lastic logo