بازار دارایی فکری فرابورس ایران

5
9
0
روز
0
0
ساعت
3
6
دقیقه
4
4
ثانیه

sponsering

tarhha

park

fan bazar

boomerang

 iitm-logo

طرح‌هاي فستيوال صنعت پلاستيك و پليمر

بيش از 100 اختراع متقاضی عرضه در فستيوال نوآوري‌هاي صنعت پلاستيك و پليمر شدند.
بعد از اعلام فراخوان فستيوال صنعت پلاستيك و پليمر بيش از 100 اختراع و نوآوري براي عرضه در اين فستيوال ثبت نام نموده‌اند و پس از 2 مرحله ارزیابی، 37 نوآوری به مرحله سوم ارزيابي‌ها وارد شده‌اند.

اكبر قنبرپور رييس مركز فن‌بازار ملي ايران ضمن اعلام اين خبر افزود: فستيوال نوآوري‌هاي صنعت پلاستيك و پليمر، نهم اسفندماه سال جاري برگزار مي‌شود. اين برنامه ششمين رويداد در حوزه معارفه نوآوري است كه توسط مرکز فن‌بازار ملي ايران و با هدف تجاري‌سازي طرح‌هاي نوآورانه به شيوه فروش، اعطاي ليسانس و يا مشاركت در طرح ، در حوزه‌هاي تخصصي و كاربردي مختلف، برگزار مي شود.

مهندس قنبرپور با اشاره به اينكه فستيوال‌هاي تخصصي نوآوري با هدف كمك به تعامل صاحبان نوآوري با صاحبان سرمايه و صنعتگران طرح‌ريزي شده است افزود: در هر فستيوال نوآوري، طرح‌هاي نوآورانه در يك حوزه تخصصي-كاربردي فراخوان شده و بعد از ارزيابي طرح‌هاي منتخب به صورت ارائه حضوري و باقي طرح‌ها به صورت ارائه در كتابچه نوآوري براي مخاطبين ارائه مي شود.
وي در ادامه اظهار داشت: مخاطبين اين رويداد عمدتاً سرمايه‌گذاران حقيقي و حقوقي، صنعتگران و توليدكنندگان در حوزه تخصصي برگزاري فستيوال مي‌باشند كه علاقمند به سرمايه‌گذاري روي طرح‌هاي نوآورانه ميباشند.
در واقع مركز فن‌بازار ملي ايران به عنوان مرجع تبادلات فناوري كشور قصد دارد ضمن ايجاد فضاي تعامل رودر‌رو ميان صاحبان طرح‌هاي نوآورانه و صنعتگران با استفاده از ظرفيت كارگزاران تبادل فناوري، به توسعه تجاري‌سازي دستاوردهاي صاحبان نوآوري از يك سو و رقابت‌پذيري و رشد توانمندي رقابتي شركت‌هاي توليدي و صنعتي و ايجاد ارزش افزوده از دستاوردهاي علمي/پژوهشي كمك نمايد.
قنبرپور افزود فستيوال نوآوري‌هاي صنعت پلاستيك و پليمر با محوريت طرح‌هاي نوآورانه بخش رنگ و رزين، لاستيك و پلاستيك،‌ روز دوشنبه مورخ 9 اسفند 95 در تهران برگزار مي‌شود.
خاطر نشان می‌سازد بازار دارایی فکری با انعقاد تفاهم نامه بین پارک فناوری پردیس و سازمان بورس و اوراق بهادار راه اندازی شده است که از طریق برگزاری فستیوال‌های اختراعات، تاکنون 8 معامله به ارزش 56 میلیارد ریال منعقد شده است. علاقمندان می توانند به سایت اینترنتی فستیوال‌ها به آدرس www.techfestival.ir مراجعه نمایند.

 

poster arayeshi 3 icon

poster rang2 icon

festival varzeshi icon3

polymer2 ico

sinapress

bazar sanaye ghazaei

bazardarayee park  
   

دریافت اخبار فستیوال از طریق پیامک و ایمیل

 1. شماره تلفن همراه(*)
  لطفاً شماره تلفن همراه را وارد نمائید.
 2. نشانی پست الکترونیکی(*)
  ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد.
 3. نام و نام خانوادگی(*)
  لطفاً نام را وارد نمائید.
 4. کد امنیتی:(*)
  کد امنیتی:
  کد وارد شده معتبر نمیباشد. لطفاً مجدداً تلاش نمائید.

telegram membership

      park  bazardarayee  Sazman Sabt bonyad nokhbegan Sandogh Tose fanavari Novin anjoman pelastic  APCHEN Farsi polymer petro rangOpooshesh lastic logo