بازار دارایی فکری فرابورس ایران

3
4
0
روز
0
0
ساعت
5
0
دقیقه
2
6
ثانیه

sponsering

tarhha

park

fan bazar

boomerang

 iitm-logo

فستیوال نوآوری‌های صنعت پلاستیک و پلیمر

فستیوال‌های بازار دارایی فکری فرصتی مناسب برای ارائه - شناخت - مذاکره و توافق میان نوآوران و سرمایه گذاران فراهم می‌آورد.

حضور سرمایه گذاران همواره موجب رونق اینگونه رویدادها بوده و سبب شده تا مخترعین و نوآوران با تلاش و دلگرمی بیشتری برای رشد و پیشرفت این سرزمین قدم بردارند . در این میان حضور سرمایه‌گذارانی که در صنایع وابسته و مرتبط مشغول فعالیت هستند اهمیت بسزایی داشته و موجب افزایش سطح علمی ، فنی و کیفی فستیوال ها و رویدادهایی از این دست خواهد شد.
به همین منظور روز دوشنبه مورخه 95/11/04 در محل انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر ایران نشستی میان اعضای محترم هیئت مدیره این انجمن و برگزارکنندگان فستیوال برگزار گردید تا با حمایت این انجمن امکان اطلاع رسانی گسترده و دعوت از تولیدکنندگان و صنعتگران توانمند این حوزه فراهم گردد .
این فستیوال تخصصی به‌منظور تجاري‌سازي نوآوری ها و اختراعات این صنعت از طریق معامله / جذب سرمایه‌گذار و با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان این حوزه صنعتی برگزار خواهد‌شد. طرح‌ها و اختراعات حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی، انتخاب و آموزش در روز برگزاري فستیوال به صورت حضوری و توسط فناوران به مخاطبان معرفی شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاري جلسات رودررو فراهم میشود.
شایان ذکر است معاونت علمی و فناوري ریاست‌جمهوري نیز براي تکمیل مستندات و معاملات احتمالی، تسهیلاتی را به میزان 80 درصد ارزش معامله تا سقف 5 میلیارد ریال به سرمایه گذاران ارائه خوهدکرد .

محورهای فستیوال بدین شرح است :

 • شناسایی نوآوران و مخترعان عرصه پلاستیک و پلیمر
 • ایجاد تعامل میان سرمایه گذاران و صنعتگران با نوآوران و مخترعان
 • افزایش معاملات دارایی های فکری در بستر قانونی بازار دارایی فکری فرابورس ایران
 • امکان ارائه حضوری نوآوری های منتخب به جامعه سرمایه گذاران و صنعتگران
 • ارائه خدمات و مشاوره حرفه ای به طرفین معامله توسط کارگزاران تبادل فناوری

 jalase anjoman pelastic

arayeshi icon1

poster rang2 icon

festival varzeshi icon3

polymer2 ico

sinapress

bazar sanaye ghazaei

bazardarayee park  
   

دریافت اخبار فستیوال از طریق پیامک و ایمیل

 1. شماره تلفن همراه(*)
  لطفاً شماره تلفن همراه را وارد نمائید.
 2. نشانی پست الکترونیکی(*)
  ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد.
 3. نام و نام خانوادگی(*)
  لطفاً نام را وارد نمائید.
 4. کد امنیتی:(*)
  کد امنیتی:
  کد وارد شده معتبر نمیباشد. لطفاً مجدداً تلاش نمائید.

telegram membership

      park  bazardarayee  Sazman Sabt bonyad nokhbegan Sandogh Tose fanavari Novin anjoman pelastic  APCHEN Farsi polymer petro rangOpooshesh lastic logo
طراحی سایتطراحی وب سایتسئوسئو سایتبهینه سازی سایتوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریبهترین وکیلوکالتوکیل دادگستری