بازار دارایی فکری فرابورس ایران

4
7
2
روز
1
3
ساعت
0
0
دقیقه
0
7
ثانیه

sponsering

tarhha

park

fan bazar

boomerang

 iitm-logo

ارایه7 طرح نوآورانه تجهیزات پزشکی درچهارمین فستیوال بازار دارایی فکری

همزمان با روز پزشک، فستیوال نوآوری های تجهیزات پزشکی با معرفی 7 طرح نوآورانه  در این حوزه با حضور بیش از 50 صنعتگر و سرمایه گذار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، پردیس مرکز فن بازار ملی ایران در چهارمین فستیوال بازار دارایی فکری در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی ایران گفت: بازار دارایی فکری با هدف تبادل و تجاری سازی مصادیق مالکیت(از جمله اختراعات، طرح‌های صنعتی، علائم تجاری) با انعقاد تفاهم نامه بین سازمان بورس اوراق بهادار کشور و پارک فناوری پردیس و ذیل شرکت فرابورس ایران از خرداد 93 راه اندازی شد.

اکبر قنبرپور بیان کرد : در دو سال گذشته بیش از 120 اختراع روی تابلوی بازار عرضه شده اند و2 دارایی فکری نیز تبادل شده است که امروز با انعقاد سه قرارداد مربوط به فستیوال لوازم خانگی، جمع قراردادهای منعقده به پنج قرارداد و حجم ریالی قراردادها نیز بالغ بر 40 میلیارد ریال خواهد شد.

وی اظهار کرد: به منظور ارایه رو درروی نوآوری ها و اختراعات به سرمایه گذران و صنعتگران، رویدادهایی با نام فستیوال نوآوری‌ها برگزار می شود که طی آن ها هفت اختراع در یک حوزه تخصصی به صورت حضوری برای مخاطبین ارایه می شود، چهارمین فستیوال این بازار ، با عنوان " فستیوال نوآوری‌های تجهیزات پزشکی " امروز با حضور بیش از 50 صنعتگر و سرمایه گذار برگزار شده که علاوه بر معرفی هفت اختراع منتخب ، بیش از 50 طرح و اختراع نیز در قالب پوستر و کتابچه ارایه خواهد شد.

قنبرپور افزود: فراخوان این رویداد، ابتدای سال جاری در سطح  دانشگاهها، مخترعین و مبتکرین ، پارک ها و مراکز رشد علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان منتشر شد و بیش از 100 اختراع به دبیرخانه فستیوال ارسال شد که پس از ارزیابی های فنی، اقتصادی بازار، 7 اختراع شامل موارد زیر انتخاب و معرفی گردید:

 • لوله تراشه کافدار کیپ نشدنی با برجستگی و شیار مارپیچ داخلی/ مخترع: احسان قربانیان
 • سیستم پیوسته بی خطر ساز پسماند عفونی / مخترع: مرتضی سادات
 • الکتروشوک خارجی قلبی خودکار با امکان تشخیص بر خط  فیوریلاسیون بطنی / مخترع: عرفان نقش و محمدرضا یزدچی
 • تختخواب اورتوپدی چند منظوره/ مخترع: محمد فخری زاده
 • دستگاه قابل حمل فیزیوتراپی سیستم ریوی با تکنیک پرکاشن / مخترع: علی عابدین پور و کامران آزما
 • طراحی و ساخت  دستگاه درمان و جلوگیری از زخم پای دیابتی و آرتروز/ مخترع: فراهاد احمدوند
 • ابزاری برای جلوگیری از انسداد مسیر هوایی در انجام فرآیند آندوسکوپی/ مخترع :صمد گلزایی

وی یادآور شد: رویکرد فن بازار تجاری سازی و قراردادن سرمایه گذار در کنار مخترعان است، در فن بازار به دنبال ایجاد همکاری‌های مشترک میان مخترعان و صاحبان سرمایه هستیم، سال گذشته فن بازار ذیل پارک فناوری پردیس 30 میلیارد تومان قرارداد تجاری سازی منعقد کرد، که این قراردادها در حوزه های انتقال فناوری، جذب سرمایه، کمک به بازاریابی و فروش محصولات بوده است.

فستیوال نوآوری های تجهیزات پزشکی با حمایت پارک فناوری پردیس، شرکت فرابورس ایران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان فرابورس و اوراق بهادار، انجمن صادر کنندگان تجهیزات پزشکی، انجمن تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و اتاق بازرگانی ایران برگزار شده است.

poster arayeshi 3 icon

poster rang2 icon

festival varzeshi icon3

polymer2 ico

sinapress

bazar sanaye ghazaei

bazardarayee park  
   

دریافت اخبار فستیوال از طریق پیامک و ایمیل

 1. شماره تلفن همراه(*)
  لطفاً شماره تلفن همراه را وارد نمائید.
 2. نشانی پست الکترونیکی(*)
  ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد.
 3. نام و نام خانوادگی(*)
  لطفاً نام را وارد نمائید.
 4. کد امنیتی:(*)
  کد امنیتی:
  کد وارد شده معتبر نمیباشد. لطفاً مجدداً تلاش نمائید.

telegram membership

      park  bazardarayee  Sazman Sabt bonyad nokhbegan Sandogh Tose fanavari Novin anjoman pelastic  APCHEN Farsi polymer petro rangOpooshesh lastic logo