بازار دارایی فکری فرابورس ایران

5
2
8
روز
0
5
ساعت
5
2
دقیقه
4
9
ثانیه

sponsering

tarhha

park

fan bazar

boomerang

 iitm-logo

برگزاری كارگاه آشنايي با بازار دارايي فكري در دانشگاه رازي

برگزاری کارگاه آشنایی با بازار دارایی فکری در دانشگاه رازی و مرکز رشد سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

به همت فن بازار منطقه ای کرمانشاه و با حمایت مرکز فن بازار ملی ایران کارگاه آشنایی با بازار دارایی فکری توسط آقای مهندس سید اسماعیل هاشمی کارشناس فن بازار ملی ایران در دانشگاه رازی و مرکز رشد سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد.

بازار دارایی فکری در جهت کمک به تجاری سازی دستاوردهای نوآوران کشور و نیز توسعه رقابت پذیری در بنگاه های اقتصادی با محوریت رقابت پذیری در حوزه نوآوری طراحی شده است.

این بازار بعنوان یکی از بازارهای رسمی شرکت فرابورس ایران با همکاری پارک فناوری پردیس و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان بورس اوراق بهادار کشور راه اندازی شده است.

انجام امور ترویجی بازار دارایی فکری در حوزه های جغرافیایی مختلف، کمک به عرضه نوآوریها و بازاریابی اختراعات عرضه شده در بازار دارایی فکری از جمله نقش هایی است که فن بازارهای منطقه ای در حوزه بازار دارایی فکری ایفا مینماید و این کارگاه، اولین اقدام فن بازار منطقه ای کرمانشاه برای معرفی این امکان به مخترعین و نوآوران کرمانشاهی است.

در این کارگاه، مخاطبانی همچون اساتید دانشگاهی، دانشجویان و برخی از شرکت های دانش بنیان و شرکت های مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه حضور داشتند که ضمن تشریح کارکردهای این بازار و نحوه ورود به آن توسط آقای مهندس هاشمی برای ایشان، به سوالات مخاطبان در این خصوص پاسخ داده شد.

 

poster arayeshi 3 icon

poster rang2 icon

festival varzeshi icon3

polymer2 ico

sinapress

bazar sanaye ghazaei

bazardarayee park  
   

دریافت اخبار فستیوال از طریق پیامک و ایمیل

 1. شماره تلفن همراه(*)
  لطفاً شماره تلفن همراه را وارد نمائید.
 2. نشانی پست الکترونیکی(*)
  ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد.
 3. نام و نام خانوادگی(*)
  لطفاً نام را وارد نمائید.
 4. کد امنیتی:(*)
  کد امنیتی:
  کد وارد شده معتبر نمیباشد. لطفاً مجدداً تلاش نمائید.

telegram membership

      park  bazardarayee  Sazman Sabt bonyad nokhbegan Sandogh Tose fanavari Novin anjoman pelastic  APCHEN Farsi polymer petro rangOpooshesh lastic logo