بازار دارایی فکری فرابورس ایران

4
7
2
روز
1
2
ساعت
5
8
دقیقه
4
4
ثانیه

sponsering

tarhha

park

fan bazar

boomerang

 iitm-logo

شرکت کارگزاری آینده نگرخوارزمی حامی فستیوال نوآوری های تجهیزات پزشکی

شرکت کارگزاری آینده نگرخوارزمی در تاریخ 1385/02/06 باشماره 6365 نزد مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری زنجان و در تاریخ1387/10/01 با شماره 10652 نزد سازمان بورس اوراق بهادار به ثبت رسید. این کارگزاری با مجوز از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار به ارائه خدمات در بازار اوراق بهادار در بورس تهران و فرابورس ایران، سبدگردانی اختصاصی، خدمات انواع صندوق های سرمایه گذاری، مشاوره پذیرش وعرضه شرکتها، بورس کالا و انرژی و معاملات بازار دارایی فکری می پردازد.
در حوزه بازار دارایی های فکری، کارگزاری آینده نگر خوارزمی به عنوان کارگزار رسمی شرکت فرابورس ایران با همکاری فن بازار ملی ایران و شرکت بومرنگ هم آرا اقدام به عرضه طرح های ارائه شده در فستیوال لوازم خانگی که در دیماه سال 1394 برگزار شد، پرداخت و تجربه نقل و انتقال قطعی یکی از هفت طرح ارائه شده در این فستیوال را در کارنامه خود دارد. در حال حاضر مذاکرات برای انتقال طرح دوم نیز در حال انجام است.
کارگزاری آینده نگرخوارزمی با داشتن یک گروه تخصصی فعال در حوزه بازار دارایی های فکری، امیدوار است، فستیوال نوآوری های تجهیزات پزشکی، دست آوردهای قابل توجهی در راستای توسعه بازار دارایی های فکری فرابورس ایران داشته باشد.

poster arayeshi 3 icon

poster rang2 icon

festival varzeshi icon3

polymer2 ico

sinapress

bazar sanaye ghazaei

bazardarayee park  
   

دریافت اخبار فستیوال از طریق پیامک و ایمیل

 1. شماره تلفن همراه(*)
  لطفاً شماره تلفن همراه را وارد نمائید.
 2. نشانی پست الکترونیکی(*)
  ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد.
 3. نام و نام خانوادگی(*)
  لطفاً نام را وارد نمائید.
 4. کد امنیتی:(*)
  کد امنیتی:
  کد وارد شده معتبر نمیباشد. لطفاً مجدداً تلاش نمائید.

telegram membership

      park  bazardarayee  Sazman Sabt bonyad nokhbegan Sandogh Tose fanavari Novin anjoman pelastic  APCHEN Farsi polymer petro rangOpooshesh lastic logo