بازار دارایی فکری فرابورس ایران

4
7
2
روز
1
2
ساعت
5
9
دقیقه
1
3
ثانیه

sponsering

tarhha

park

fan bazar

boomerang

 iitm-logo

بازدید مدیر مراکز رشد علوم پزشکی سراسر کشور از پارک فناوری پردیس

 بازدید مدیران مراکز رشد علوم پزشکی از سراسر کشور از پارک فناوری پردیس در جهت تبیین فستیوال «نوآوری تجهیزات پزشکی» صورت گرفت.

 جمعی از مدیران مراکز رشد علوم پزشکی از سراسر کشور، طی بازدیدی از پارک فناوری پردیس از نزدیک با فعالیت های پارک و برخی از شرکت های فعال آن در حوزه سلامت آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این بازدید تعدادی از شرکت های شاخص پارک در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی از جمله آریاطب فیروز، پویش دارو و ... به معرفی دستاوردها و برنامه های توسعه ای خود پرداخته و مدیران مراکز رشد علوم پزشکی سراسر کشور، در جریان آخرین تولیدات و تحقیقات این شرکت ها قرار گرفتند.

در ادامه این بازدید، میهمانان ضمن حضور در سالن اجتماعات سراج، با برنامه ها، فعالیت ها و بخش های مختلف پارک آشنا شدند و خدمات و اقدامات مرکز فن بازار ملی ایران از جمله «بازار دارایی فکری» و فستیوال های نوآوری و اختراعات نیز به طور کامل برای ایشان تشریح شد.

چگونگی روند شناسایی و ورود اختراعات به بازار دارایی فکری، نحوه ارزیابی و کشف قیمت پایه، و نیز فرآیند برگزاری فستیوال اختراعات نیز مطرح شد.

شایان ذکر است چهارمین فستیوال اختراعات در حوزه «نوآوری های حوزه تجهیزات پزشکی» در مردادماه سال جاری، با حمایت پارک فناوری پردیس و به همت مرکز فن بازار ملی ایران و با مشارکت سرمایه گذاران و تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و فعالان حوزه سلامت کشور، برگزار می شود.

poster arayeshi 3 icon

poster rang2 icon

festival varzeshi icon3

polymer2 ico

sinapress

bazar sanaye ghazaei

bazardarayee park  
   

دریافت اخبار فستیوال از طریق پیامک و ایمیل

 1. شماره تلفن همراه(*)
  لطفاً شماره تلفن همراه را وارد نمائید.
 2. نشانی پست الکترونیکی(*)
  ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد.
 3. نام و نام خانوادگی(*)
  لطفاً نام را وارد نمائید.
 4. کد امنیتی:(*)
  کد امنیتی:
  کد وارد شده معتبر نمیباشد. لطفاً مجدداً تلاش نمائید.

telegram membership

      park  bazardarayee  Sazman Sabt bonyad nokhbegan Sandogh Tose fanavari Novin anjoman pelastic  APCHEN Farsi polymer petro rangOpooshesh lastic logo