بازار دارایی فکری فرابورس ایران

6
5
1
روز
2
0
ساعت
2
9
دقیقه
4
3
ثانیه

sponsering

tarhha

park

fan bazar

boomerang

 iitm-logo

ظرفیت بسیار بالای تولید محصولات پزشکی و نقش فستیوال نوآوری های تجهیزات پزشکی

دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرات تجهیزات پزشکی:

ظرفیت تولید محصولات جدید در صنعت تجهیزات پزشکی بسیار بالاست و فستیوال نوآوریهای تجهیزات پزشکی میتواند به اجرایی سازی این مهم کمک نماید.

خانم مهندس قاسمی دبیر انجمن تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی در دیدار با برگزار کنندگان رویداد فستیوال نوآوریهای تجهیزات پزشکی ضمن ابراز این موضوع اضافه کرد: با ورود دولت و نهادهای حمایتی به حوزه نوآوری و فناوری کشور و کمک به رشد نوآوری ها می توان ظرفیت های تولیدی کشور را تقویت نمود و انگیزه بخش خصوصی برای حضور در تولید و اجرایی سازی نوآوری ها را بالا برد.

 وی افزود هم اکنون از بیش از 1700 قلم تجهیزات پزشکی مورد نیاز کشور تنها حدود 500 قلم آن در داخل کشور تولید می شود و بقیه اقلام وارداتی است و در حالیکه بسیاری از شرکت های تجهیزات پزشکی طرح ها و نوآوریهای خوبی دارند به علت کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش، امکان تولید و تجاری سازی نوآوریها در کشور را دچار مشکل نموده است.

وی با اشاره به اینکه رویدادهایی همچون فستیوال نوآوری های صنعت لوازم خانگی میتواند به حضور سرمایه گذاران در این بخش و ایجاد همکاری های مشترک برای تجاری سازی نوآوریها کمک نماید افزود: وجود تسهیلات حمایتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای انجام معاملات در بازار دارایی فکری می تواند افزایش انگیزه جهت سرمایه گذاری و تجاری سازی نوآوری ها را موجب شود.

در این رویداد مهندس قنبرپور رئیس مرکز فن بازار ملی ایران و مجری برگزاری فستیوال نوآوری های تجهیزات پزشکی به تشریح نحوه انجام معاملات در بازار دارایی فکری و فرآیند برگزاری فستیوال های نوآوری پرداخت و ضمن تاکید بر نقش انجمن در توسعه بخش عرضه و تقاضای نوآوری در این رویداد، از ایشان برای حضور پررنگ در برگزاری فستیوال دعوت به عمل آورد.

شایان ذکر است بازار دارایی فکری به عنوان بستر قانونی تبادلات اختراعات در شرکت فرابورس ایران شکل گرفته است و پارک فناوری پردیس (مرکز فن بازار ملی ایران) در راستای توسعه مبادلات این بازار، رویدادهای ترویجی و توسعه فستیوالهای نوآوری را برگزار می نماید.

FestivalCeramicRight poster rang2 icon

festival varzeshi icon3

polymer2 ico

sinapress

bazar sanaye ghazaei

bazardarayee park  
   

دریافت اخبار فستیوال از طریق پیامک و ایمیل

 1. شماره تلفن همراه(*)
  لطفاً شماره تلفن همراه را وارد نمائید.
 2. نشانی پست الکترونیکی(*)
  ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد.
 3. نام و نام خانوادگی(*)
  لطفاً نام را وارد نمائید.
 4. کد امنیتی:(*)
  کد امنیتی:
  کد وارد شده معتبر نمیباشد. لطفاً مجدداً تلاش نمائید.

telegram membership

      park  bazardarayee  Sazman Sabt bonyad nokhbegan Sandogh Tose fanavari Novin anjoman pelastic  APCHEN Farsi polymer petro rangOpooshesh lastic logo