بازار دارایی فکری فرابورس ایران

6
5
1
روز
2
0
ساعت
4
9
دقیقه
4
6
ثانیه

sponsering

tarhha

park

fan bazar

boomerang

 iitm-logo

بازار دارايي فکري، حلقه ارتباط علم و صنعت

معاون توسعه مديريت و منابع معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري گفت: بازارهاي دارايي فکري حلقه ارتباط علم و صنعت است و بايد گسترش يابد.
به گزارش خبرگزاري صدا و سيما؛ عليرضا دليري در دومين فستيوال بازار فکري که در سالن کنفرانس نمايشگاه بين المللي تهران برگزار شد افزود: دومين فستيوال بازار فکري با هدف ايجاد بستري براي تجاري سازي نوآوري ها و فرصتي براي سرمايه گذاري در آن‌ها، البته اين بار در حوزه تخصصي نوآوري هاي صنعت و لوازم خانگي برگزار شد.


وي گفت: هم اکنون دانشگاه و صنعت يکديگر را قبول ندارند و صنعت ما در کشور با وجود چاپ هزاران مقاله نتوانسته است خروجي خوبي در زمينه علمي داشته باشد.


دليري افزود: کشور ما جز کشورهايي است که بيشترين فارغ التحصيل را در رشته مهندسي در سطح جهان دارد، اما در بهره برداري از متخصصين رتبه خوبي نداريم.


وي با اشاره به اينکه کشور ما متکي به نفت است تاکيد کرد: بايد کم کم فضاي درآمدي را از نفت دور کنيم و تکيه کشور ما بايد بر توليد باشد.


معاون توسعه مديريت و منابع معاونت علمي و فناوري گفت: هم اکنون هماهنگي خوبي بين بازارهاي داخلي، دانشجويان و مخترعين وجود دارد و بايد به جايگاه بهتري برسيم.


وي به حمايت هاي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري اشاره کرد و افزود: اين معاونت تسهيلات بهتري براي طرح هايي که خريد و فروش مي شوند ارائه مي دهد.


دليري به بودجه دولت در سال 95 نيز اشاره کرد و گفت: دولت در بودجه سال 95 توجه وي‍ژه اي به علم و فناوري داشته و ميزان بودجه فناوري بيش از 2 برابر افزايش داشته است.

FestivalCeramicRight poster rang2 icon

festival varzeshi icon3

polymer2 ico

sinapress

bazar sanaye ghazaei

bazardarayee park  
   

دریافت اخبار فستیوال از طریق پیامک و ایمیل

 1. شماره تلفن همراه(*)
  لطفاً شماره تلفن همراه را وارد نمائید.
 2. نشانی پست الکترونیکی(*)
  ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد.
 3. نام و نام خانوادگی(*)
  لطفاً نام را وارد نمائید.
 4. کد امنیتی:(*)
  کد امنیتی:
  کد وارد شده معتبر نمیباشد. لطفاً مجدداً تلاش نمائید.

telegram membership

      park  bazardarayee  Sazman Sabt bonyad nokhbegan Sandogh Tose fanavari Novin anjoman pelastic  APCHEN Farsi polymer petro rangOpooshesh lastic logo