بازار دارایی فکری فرابورس ایران

6
5
1
روز
2
0
ساعت
0
9
دقیقه
1
5
ثانیه

sponsering

tarhha

park

fan bazar

boomerang

 iitm-logo

فراخوان فستيوال بازار دارايي فكري (نوآوري‌هاي صنعت سرامیک،کاشی ولعاب)

فن بازار منطقه اي استان یزد با همكاري مركز فن بازار ملي ايران ، پارک علم و فناوري استان یزد ، شركت فرابورس ايران و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در نظر دارد رویداد فستيوال در زمینه نوآوری های صنعت سرامیک،کاشی و لعاب در آبان ماه 1397 برگزار نمايد.
• اين فستيوال تخصصي به منظور تجاري سازي نوآوري هاي حوزه سرامیک، کاشی و لعاب از طريق معامله / جذب سرمايه گذار در بازار دارايي فكري و با حضور سرمايه گذاران و توليدكنندگان صنايع سرامیک،کاشی و لعاب برگزار مي شود.
• اختراعات حائز شرايط، پس از طي فرآيند ارزيابي و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفي شده و زمينه تعامل بين طرفين با برگزاري جلسات رودررو (B2B) فراهم مي‌شود.
• فناوراني كه تمايل به حضور در اين فستيوال را دارند، مقتضي است فرم‌ ثبت‌نام و ديگر پيوست‌ها را از لینک زیر دريافت و پس از تكميل به همراه تصوير گواهي ثبت اختراع حداكثر تا 30 مهرماه سال جاری (30/07/97) به آدرس پست الکترونیک Yazdfestival@techmart.ir ارسال نمايند.
متقاضيان مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر در اين با دبیرخانه فستیوال، به شماره‌ 37269816 -۰۳5 تماس حاصل نمايند.

ثبت نام

 

فستیوال تخصصی نوآوریهای حوزه صنعت رنگ و پوشش

فن بازار ملی ایران با همکاری موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش و شرکت سنجش فناوری خاورمیانه و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نظر دارد فستیوال تخصصی نوآوریهای حوزه صنعت رنگ و پوشش را در مهرماه 1396 برگزار نماید.

ارائه 7 ایده برتر در دومین فستیوال تجهیزات پزشکی

ارائه 7 ایده برتر در دومین فستیوال تجهیزات پزشکی در نمايشگاه فناوري و نوآوري اینوتکس2017 محقق شد؛

7 ایده برتر از 13 مورد در دومین فستیوال تجهیزات پزشکی در نمایشگاه اینوتکس 2017 توسط صاحبان ایده ارائه شدند.

دومین فستيوال تخصصي نوآوري‌هاي صنعت تجهيزات پزشكی برگزار شد

دومین فستيوال تخصصي نوآوري‌هاي صنعت تجهيزات پزشكی در حاشیه نمایشگاه فناوري و نوآوري INOTEX 2017 برگزارشد

تامین مالی تا سقف 500میلیون تومان برای قراردادهای این رویداد

معرفی 7 طرح نوآورانه

همزمان با روز پزشک، فستیوال نوآوری های تجهیزات پزشکی با معرفی 7 طرح نوآورانه  در این حوزه با حضور بیش از 50 صنعتگر و سرمایه گذار برگزار شد.


همزمان با روز پزشک، فستیوال نوآوری های تجهیزات پزشکی با معرفی 7 طرح نوآورانه  در این حوزه با حضور بیش از 50 صنعتگر و سرمایه گذار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، پردیس مرکز فن بازار ملی ایران در چهارمین فستیوال بازار دارایی فکری در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی ایران گفت: بازار دارایی فکری با هدف تبادل و تجاری سازی مصادیق مالکیت(از جمله اختراعات، طرح‌های صنعتی، علائم تجاری) با انعقاد تفاهم نامه بین سازمان بورس اوراق بهادار کشور و پارک فناوری پردیس و ذیل شرکت فرابورس ایران از خرداد 93 راه اندازی شد.

اکبر قنبرپور بیان کرد : در دو سال گذشته بیش از 120 اختراع روی تابلوی بازار عرضه شده اند و2 دارایی فکری نیز تبادل شده است که امروز با انعقاد سه قرارداد مربوط به فستیوال لوازم خانگی، جمع قراردادهای منعقده به پنج قرارداد و حجم ریالی قراردادها نیز بالغ بر 40 میلیارد ریال خواهد شد.

وی اظهار کرد: به منظور ارایه رو درروی نوآوری ها و اختراعات به سرمایه گذران و صنعتگران، رویدادهایی با نام فستیوال نوآوری‌ها برگزار می شود که طی آن ها هفت اختراع در یک حوزه تخصصی به صورت حضوری برای مخاطبین ارایه می شود، چهارمین فستیوال این بازار ، با عنوان " فستیوال نوآوری‌های تجهیزات پزشکی " امروز با حضور بیش از 50 صنعتگر و سرمایه گذار برگزار شده که علاوه بر معرفی هفت اختراع منتخب ، بیش از 50 طرح و اختراع نیز در قالب پوستر و کتابچه ارایه خواهد شد.

قنبرپور افزود: فراخوان این رویداد، ابتدای سال جاری در سطح  دانشگاهها، مخترعین و مبتکرین ، پارک ها و مراکز رشد علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان منتشر شد و بیش از 100 اختراع به دبیرخانه فستیوال ارسال شد که پس از ارزیابی های فنی، اقتصادی بازار، 7 اختراع شامل موارد زیر انتخاب و معرفی گردید:

 • لوله تراشه کافدار کیپ نشدنی با برجستگی و شیار مارپیچ داخلی/ مخترع: احسان قربانیان
 • سیستم پیوسته بی خطر ساز پسماند عفونی / مخترع: مرتضی سادات
 • الکتروشوک خارجی قلبی خودکار با امکان تشخیص بر خط  فیوریلاسیون بطنی / مخترع: عرفان نقش و محمدرضا یزدچی
 • تختخواب اورتوپدی چند منظوره/ مخترع: محمد فخری زاده
 • دستگاه قابل حمل فیزیوتراپی سیستم ریوی با تکنیک پرکاشن / مخترع: علی عابدین پور و کامران آزما
 • طراحی و ساخت  دستگاه درمان و جلوگیری از زخم پای دیابتی و آرتروز/ مخترع: فراهاد احمدوند
 • ابزاری برای جلوگیری از انسداد مسیر هوایی در انجام فرآیند آندوسکوپی/ مخترع :صمد گلزایی

وی یادآور شد: رویکرد فن بازار تجاری سازی و قراردادن سرمایه گذار در کنار مخترعان است، در فن بازار به دنبال ایجاد همکاری‌های مشترک میان مخترعان و صاحبان سرمایه هستیم، سال گذشته فن بازار ذیل پارک فناوری پردیس 30 میلیارد تومان قرارداد تجاری سازی منعقد کرد، که این قراردادها در حوزه های انتقال فناوری، جذب سرمایه، کمک به بازاریابی و فروش محصولات بوده است.

فستیوال نوآوری های تجهیزات پزشکی با حمایت پارک فناوری پردیس، شرکت فرابورس ایران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان فرابورس و اوراق بهادار، انجمن صادر کنندگان تجهیزات پزشکی، انجمن تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و اتاق بازرگانی ایران برگزار شده است.

زمان برگزاری فستیوال تجهیزات پزشکی

فستیوال نوآوری های تجهیزات پزشکی، دوشنبه اول شهریور ماه مقارن با روز پزشک و بزرگداشت جکیم ابوعلی سینا در اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار می شود.

حمایت سرمایه گذاران و فعالان صنعت تجهیزات پزشکی

رئیس اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی کشور اعلام کرد:

سرمایه گذاران و فعالان صنعت تجهیزات پزشکی از نوآوری هایی که دارای ظرفیت بالایی باشند حمایت می کنند.

ظرفیت بسیار بالای تولید محصولات پزشکی و نقش فستیوال نوآوری های تجهیزات پزشکی

دبیر انجمن تولید کنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی:

ظرفیت تولید محصولات جدید در صنعت تجهیزات پزشکی بسیار بالاست و فستيوال نوآوري‌هاي تجهيزات پزشكي مي‌تواند به اجرايي‌سازي اين مهم كمك نمايد.

هفت نوآوری کاربردی در فستیوال تخصصی صنعت لوازم خانگی معرفی شدند

یک مدرس مدیریت فناوری و مالکیت فکری در گفت‌و‌گو با ایسنا:
هفت نوآوری کاربردی در فستیوال تخصصی صنعت لوازم خانگی معرفی شدند

 با برگزاری فستیوال تخصصی نوآوری‌های صنعت لوازم ‌خانگی زمینه تعامل میان نوآوران و صاحبان صنعت و سرمایه فراهم می‌شود.


دکتر سیدکامران باقری از مشاوران حوزه صنعت و مدرس مدیریت فناوری و مالکیت فکری در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری ایسنا با بیان این که نقش واسطه های تبادل فناوری، تاکنون آن گونه که بایددر کشور ما مورد توجه قرار نگرفته است

ارائه 7 ایده نوآورانه در فستیوال نوآوری های صنعت لوازم خانگی

هفت ایده نوآورانه در حوزه صنایع لوازم خانگی در نخستین فستیوال نوآوری تخصصی در صنعت لوازم خانگی در نمایشگاه بین المللی تهران ارائه شد.
 
به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، در این فستیوال که امروز دوشنبه با حضور علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، امیر هامونی مدیر عامل شرکت فرابورس ایران، اکبر قنبرپور رئیس مرکز فن بازار ملی ایران برگزار شد، هفت مبتکر و مخترع در حوزه لوازم خانگی در مدت زمان محدود به بیان خلاصه ای از ایده های خود جهت جذب سرمایه گذار پرداختند

FestivalCeramicRight poster rang2 icon

festival varzeshi icon3

polymer2 ico

sinapress

bazar sanaye ghazaei

bazardarayee park  
   

دریافت اخبار فستیوال از طریق پیامک و ایمیل

 1. شماره تلفن همراه(*)
  لطفاً شماره تلفن همراه را وارد نمائید.
 2. نشانی پست الکترونیکی(*)
  ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد.
 3. نام و نام خانوادگی(*)
  لطفاً نام را وارد نمائید.
 4. کد امنیتی:(*)
  کد امنیتی:
  کد وارد شده معتبر نمیباشد. لطفاً مجدداً تلاش نمائید.

telegram membership

      park  bazardarayee  Sazman Sabt bonyad nokhbegan Sandogh Tose fanavari Novin anjoman pelastic  APCHEN Farsi polymer petro rangOpooshesh lastic logo